Завдяки серії PowerUp Chieftronic прагне вивести добре прийняту технічну якість та високу продуктивність серії PowerPlay на основний ринок геймерів. Завдяки сучасній технології повного мосту та технології постійного та постійного струму можна досягти надзвичайно низьких значень пульсацій та жорсткого регулювання напруги.
Конструкція з високою щільністю потужності дозволяє цій серії забезпечувати до 850 Вт потужності в компактному форм-факторі, загальною довжиною лише 14 см, одночасно досягаючи 80 PLUS® Gold сертифікованої ефективності. Компактний розмір у поєднанні з повністю модульним управлінням кабелями дозволяє серію PowerUp зручно використовувати в невеликих збірках, де потрібен короткий блок живлення, тоді як довгі, плоскі чорні кабелі підтримують збірки навіть у дуже великих ігрових випадках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftronic |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 4 015 ₴








