Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, AM5, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 250 Вт, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 3-pin (помпа), 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1740 г |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.82 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;3-pin (помпа);4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 277 × 120 × 27 мм |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;AM2;AM3;AM3+;AM4;AM5;FM1;FM2;1156;1366;2011 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537 ₴









