Класичні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 500 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Back 1x8/9 см, GPU - до 320 мм, CPU - 140 мм, 343 х 173 х 353 мм, 3, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 140 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 343 х 173 х 353 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Gamemax A200 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284 ₴









