Gamemax 750W GP-P750 — продуктивний блок живлення з формфактором ATX, який забезпечить стабільну роботу комп'ютера. Виріб дозволить зібрати надійну систему, адже має потужність 750 Вт. Блок живлення оснащений ефективним вентилятором діаметром 14 см.
Оснащений багатьма роз'ємами для підключення основних компонентів та накопичувачів. Ефективність компонента складає 85%, підтримується активний PFC. Відповідає стандарту 80 Plus Bronze. Виготовлений на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи пристрою впродовж тривалого терміну експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 707 ₴





