- ПРОМЕНИСТІ ВІДБИТТЯ. Дзеркальна верхня кришка з вузькою рамкою відображає нескінченну кількість 16 RGB-світлодіодів, створюючи яскравий візуальний ефект. Гладкий алюмінієвий корпус надає преміального вигляду та блиску
- ЕФЕКТИВНІСТЬ НА ВИСОТІ. Зберігайте прохолоду за допомогою 120-мм вентиляторів ARGB PWM, які перемагають спеку завдяки максимальному статичному тиску та потужному повітряному потоку. Низькошвидкісний адаптер, що входить до комплекту, знижує максимальний рівень шуму на 10 дБ, забезпечуючи абсолютну тишу
- СИНХРОНІЗАЦІЯ. Легко керуйте і координуйте світлові ефекти RGB вашого кулера за допомогою сумісних материнських плат і контролерів для повної персоналізації
- ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ. У комплект входять міцні монтажні скоби для сокетів Intel і AMD, які легко і просто встановлюються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1659 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2250 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin (помпа) |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 402 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 32.9 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1851;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 3.27 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 054 ₴






