Власні технології Zalman і конструкція вентилятора поєднують більший потік повітря і вищий статичний тиск, що ідеально підходить як для системного охолодження ПК, так і для повітряно-рідинного охолодження процесора. Кулер оснащений 4-контактним роз'ємом PWM для регулювання швидкості обертання вентилятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 810 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 159 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 240 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.7 dB |
| Сокет | 1150;1151;1152;1155;1156;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.01 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 383 ₴








