Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 підтримує більшість пристроїв, у тому числі Intel та AMD, і може забезпечити хорошу продуктивність охолодження за низького рівня шуму. Він має 4 теплові трубки та алюмінієвий радіатор. Конструкція доповнена 12-сантиметровим вентилятором з швидкістю обертання, що автоматично регулюється, до 2000 об/хв.
Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 легко встановлюється на різні сокети та має високу сумісність із пам’яттю та іншими компонентами, що робить його відповідним вибором для більшості збірок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 930 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 152 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 230 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴









