Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Bottom 3x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 420 мм, CPU - 175 мм, PSU - 230 мм, кулери з підсвічуванням, на задній панелі, на бічній панелі, 230 х 450 х 435 мм, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 420 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 230 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;вікно на верхній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 230 х 450 х 435 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Montech XR |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 785 ₴







