Montech Air 903 Max гарантує хороший потік повітря, забезпечуючи чудові теплові характеристики та неперевершений ігровий досвід. Лицьова панель із супертонкої сітки не тільки забезпечує безперешкодний потік прохолодного повітря в корпус, але й виконує функцію захисту від пилу. Завдяки швидкознімному дизайну знімати панель для чищення легко та зручно навіть без інструментів.
Отримайте 21 світловий ефект та насолоджуйтесь бездоганною інтеграцією з материнською платою для легкого керування. Досягніть ідеального балансу між тишею та максимальною потужністю охолодження за допомогою настроюваної швидкості обертання вентиляторів HP140. Корпус підтримує встановлення відеокарти до 400 мм, процесорного кулера 180 мм та блока живлення 240 мм.
Сітчаста передня панель разом із верхнім і нижнім пиловими фільтрами виконує функцію протипилового покриття. Корпус має простору 27-міліметрову кабельну трасу, гумові втулки та ремені на липучках для безпроблемного та організованого простору.
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою набору для монтажу вертикальної відеокарти Montech (продається окремо). Зніміть усі 7 слотів PCIe та насолоджуйтесь покращеними тепловими характеристиками та вражаючим зображенням завдяки вертикальному встановленню вашої відеокарти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 240 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімний кошик для HDD;кнопка управління підсвічуванням;Концентратор ARGB/PWM |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 230 х 493 х 478 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | MONTECH AIR 903 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 544 ₴






