Новий корпус Define 7 Compact бере за основу найсильніші риси сучасного дизайну 7-ї серії й поміщає їх у зручну компактну форму.
- Компактний, але просторий інтер'єр корпусу вміщає материнські плати ATX, MATX і MITX
- Можливість встановлення графічних карт завдовжки до 360 мм із радіатором 240 мм у верхній частині або графічних карт завдовжки менш ніж 305 мм зі встановленими радіаторами до 360/280 мм спереду
- Верхня панель легко змінюється з твердої сталі на вентильовану з фільтрами від пилу
A cleaner lookПередні та бічні панелі з полірованого алюмінію забезпечують стильний і витончений зовнішній вигляд.
Compact yet spaciousУніверсальне зручне компонування Define 7 Compact дає змогу оптимізувати потенціал малої площі з повнорозмірним обладнанням ATX формату, щоб задовольнити ваші суворі вимоги.
Exceptionally silent
- Оптимізована безшумна конструкція з промисловими звукоізолювальними передньою, верхньою і бічними панелями.
- Верхня панель легко змінюється з твердої сталі на вентильовану з фільтрами від пилу.
Substantial cooling
- Можливість встановлення до 7 x 120 мм або 4 x 140 мм вентиляторів (в комплект входять вентилятори Dynamic X2, 1 x 120 мм і 1 x 140 мм)
- Вентильований кожух блока живлення складається з двох частин із кришкою, для оптимального покриття і фіксації переднього радіатора
- Можливість встановлення графічних карт завдовжки до 360 мм із радіатором 240 мм у верхній частині або графічних карт завдовжки менш ніж 305 мм зі встановленими радіаторами до 360/280 мм спереду
Robust front i/oП'ять портів USB на фронтальній панелі, включно з одним USB 3.1 Gen 2 Type-C з підтримкою швидкого заряджання та передавання даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с.
Open accessНова конструкція знімної верхньої панелі відкриває доступ до внутрішньої частини корпусу для легкого встановлення компонентів і прокладання кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 8.76 кг |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;1 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 169 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 165-200 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD;отвори для укладання кабелів;шумопог |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 7 803 ₴










