AZZA — это современный корпус который отличается хорошо продуманным дизайном, благодаря которому значительно облегчается установка системных компонентов и поддерживается оптимальный температурный режим для их эффективного функционирования. Корпус имеет достаточное пространство для сборки на его основе высокопроизводительной системы.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6.1 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 3x12 or 2x14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | бічна панель із залізної сітки;з підсвічуванням;кнопка управління підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ITX;ATX;Extended-ATX;Micro - ATX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 257 ₴





