Класичні, Miditower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Front 2x12 см, Back 1x8/9 см, GPU - до 320 мм, CPU - 150 мм, 373 x 175 x 408.5 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 24 |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см;Front 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 373 x 175 x 408.5 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴








