Вибір геймера
Мінімалістичний дизайн | Орієнтація на продуктивність
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream у вугільно-чорному кольорі з геометричними візерунками демонструє дизайн, зосереджений на продуктивності — основі максимального комфорту в будь-яких іграх чи мультимедійних завданнях. Такий підхід орієнтований на користувачів, які надають перевагу функціональності над формою або використовують ПК без підсвічування.
Максимум FPS і якості завдяки ШІ
DLSS — справжня революція у графіці на базі штучного інтелекту, що суттєво підвищує продуктивність. Використовуючи нові тензорні ядра четвертого покоління та оптичний прискорювач у графічних процесорах GeForce RTX 40, DLSS 3 генерує додаткові кадри та покращує якість зображення.
NVIDIA Reflex
GeForce RTX 40 і технологія NVIDIA Reflex забезпечують найменші затримки та найкращий відгук системи — це перевага в змагальних іграх. Reflex оптимізує й вимірює затримку системи, забезпечуючи швидке прицілювання, миттєву реакцію та максимальну точність.
NVIDIA DLSS 3
DLSS — це революція у графіці на основі ШІ, яка істотно підвищує продуктивність. Завдяки новим тензорним ядрам четвертого покоління та оптичному прискорювачу, технологія створює додаткові якісні кадри з використанням штучного інтелекту.
Трасування променів
Архітектура Ada розкриває повний потенціал трасування променів, моделюючи реальну поведінку світла. З ядрами RT третього покоління карти RTX 40 дозволяють зануритися в надзвичайно деталізовані віртуальні світи.
Технологія «0 децибелів»
У звичайному режимі роботи та під час запуску мультимедійних програм відеокарта працює безшумно.
NVIDIA G-SYNC
Відчуйте надзвичайно плавний ігровий процес без розривів кадру завдяки високій частоті оновлення, підтримці HDR та іншим покращенням. Це ідеальне рішення для найвибагливіших геймерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI;3 x DisplayPort |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота процесора | 2535 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2320 MHz |
- Ціна: 27 256 ₴








