Відкрийте для себе готові до роботи можливості та заощаджуйте завдяки принтеру HP LaserJet Tank , попередньо заповненому до 5000 сторінок оригінальним тонером HP.
Отримайте високоякісний друк за наднизькою ціною за сторінку
Отримайте наднизькі експлуатаційні витрати завдяки попередньо заправленому тонеру на 5000 сторінок та заощаджуйте з комплектом для заправки тонера HP.
Просте заправлення тонера за 15 секунд за допомогою оригінального тонера HP
Скоротіть час простою та заправляйте тонер лише за 15 секунд завдяки опціям заправки тонера HP із надвисоким ресурсом.
Повний набір функцій для бізнес-готовності
Працюйте ефективно завдяки швидкому друку, фотобарабану на 50 000 сторінок, системі безпеки HP Wolf Essential та програмі HP Smart.
Отримайте високоякісний друк за наднизькою ціною за сторінку
Отримайте наднизькі експлуатаційні витрати завдяки попередньо заправленому тонеру на 5000 сторінок та заощаджуйте з комплектом для заправки тонера HP.
Просте заправлення тонера за 15 секунд за допомогою оригінального тонера HP
Скоротіть час простою та заправляйте тонер лише за 15 секунд завдяки опціям заправки тонера HP із надвисоким ресурсом.
Повний набір функцій для бізнес-готовності
Працюйте ефективно завдяки швидкому друку, фотобарабану на 50 000 сторінок, системі безпеки HP Wolf Essential та програмі HP Smart.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Bluetooth;USB;Wi-Fi |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 390 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;HP Smart App;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 22 стор/хв |
| Ширина | 348 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴





