Корпус ASUS A21 — ідеальний вибір для тих, хто шукає компактний і стильний корпус. З відмінним балансом між функціональністю та дизайном він забезпечує зручне розташування компонентів і можливості для творчої збірки. Цей корпус підходить для материнських плат форм-фактору Micro ATX, Mini ITX, що дозволяє побудувати компактну систему зі збереженням потрібної продуктивності. Корпус оснащений двома портами USB для підключення необхідних пристроїв чи аксесуарів.
Широка сумісність
Незважаючи на те, що A21 є корпусом формату micro-ATX, він підтримує радіатори діаметром до 360 мм, відеокарти завдовжки до 380 мм і повітряні охолоджувачі CPU заввишки до 165 мм, що дає збирачам широкі можливості для складання свого нового ПК.
Ефективне охолодження
Сітка передньої панелі A21 на 40% складається з безлічі отворів, що забезпечує максимальний баланс повітряного потоку і гарного огляду підсвітки RGB. У цю частину корпусу можна встановити до трьох 120-мм вентиляторів для надійного регулювання температури системи.
Зручна система прокладання кабелів
У корпусі A21 за системною платою є відсік завширшки 33 мм, у якому можна акуратно укласти дроти.
Добірка за колірною гамою
Обидва варіанти A21 постачаються з чорними або білими внутрішніми кабелями введення/виведення, що поєднуються за кольором із тематикою вашої збірки. Прозора бокова стінка дасть можливість стежити за роботою системи та дібрати компоненти з яскравою підсвіткою. Його стильний дизайн і функціональні можливості роблять ASUS A21 чудовим вибором для збірки комп'ютера, який буде відповідати вашим потребам і вимогам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 380 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.2;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 210 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 or 2х14 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/120 mm;Top 360/280/240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 220 x 465 x 430 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | ASUS A21 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 3 101 ₴







