Кулер до корпусу Noctua NF-A14 iPPC-2000 IP67 PWM - якісний тихий вентилятор для корпуса. Пристрій розміщено в круглій рамі, яка відповідає стандарту ААО Noctua.
Особливістю рами NF-A14iPPC-2000 є 120-мм монтажні отвори (відстань 105 мм) і збільшення до 150 мм в ширину, щоб забезпечити високу продуктивність на сучасних високопродуктивних процесорних кулерах. Завдяки складній аеродинамічній конструкції, такі заходи, як канальний підсилювач потоку, NF-A14iPPC-2000 додатково покращує відомий, тихий і ефективний вентилятор NF-P14.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31.5 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 2.16 Вт |
| Споживаний струм | 0.18 А |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Тиск | 4.18 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554 ₴



