iCUE Link QX120 — 120-міліметровий вентилятор для корпуса із RGB-підсвіткою від компанії Corsair. Кулер має магнітний підшипник, що гарантує низький рівень шуму та майже повну відсутність тертя.
ШІМ-контроль дозволяє точно встановлювати швидкість вентилятора, що призводить до зниження загального шуму. А підтримка Zero RPM означає, що він може повністю припинити обертання при низьких навантаженнях. Вбудований датчик температури та спеціальний мікроконтролер у вентиляторі відкривають більші можливості керування системою.
Ексклюзивний режим освітлення Time Warp додасть яскравої атмосфери, адже вентилятор оснащений 34 світлодіодами RGB, розподіленими між двома окремими світловими зонами з обох боків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 306 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2400RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 400RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374 ₴










