DeepCool серії PF
Блоки живлення DeepCool серії PF забезпечують безпечне стабільне електроживлення із підтвердженою ефективністю стандарту 80 PLUS за доступною ціною.
До високих стандартів
Блоки живлення сертифіковані за стандартом 80 PLUS 230V EU, що засвідчує ефективність 85% під типовим 50-відсотковим навантаженням. Чим вища ефективність, тим менші втрати енергії, менші робочі температури і краща економія коштів.
Тихий вентилятор на гідравлічному підшипнику
120-міліметровий вентилятор оптимізований для продуктивної роботи з низьким рівнем шуму та оснащений рідинним підшипником, що знижує тертя та вібрацію та збільшує загальний термін служби.
Плоскі чорні кабелі
Фіксовані плоскі чорні кабелі непомітні і гнучкі, ними легко маніпулювати при укладанні проводів комп'ютера, і вони займають в системі менше місця.
Надійний захист
Захищено від потенційних ризиків та пошкоджень від перевантаження струмом, напругою та від короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 797 ₴








