Серія MAG бореться разом з геймерами в гонитві за честь. З додаванням військових елементів у ці ігрові продукти вони відродилися як символ міцності та довговічності. Виразні візерунки дизайну MAG A650BNL символізують єдність і силу. Він об'єднує всі компоненти, надійно і стабільно живлячи всю систему. З MAG A650BNL будь-яка система має необхідну потужність, щоб витримати будь-які виклики. Ефективність джерела живлення безпосередньо впливає на продуктивність системи та споживання енергії. Сертифікація 80 PLUS обіцяє нижче споживання енергії та кваліфікований рівень ефективності. ПРОЄКТУВАННЯ ЗАХИСТУ Захист призначений для захисту механізмів агрегату і забезпечує комплексний захист. ТЕМПЕРАТУРНА АДАПТАЦІЯ Створена для надійності, ваша система безпечно працює з максимальною продуктивністю навіть в умовах високої температури. Цей міцний блок живлення забезпечує безперебійну роботу незалежно від середовища. 120 мм ВЕНТИЛЯТОР З НИЗЬКИМ ШУМОМ 120-міліметровий вентилятор зменшує шум, що створюється, зберігаючи чудове розсіювання тепла. ПЛОСКЕ КАБЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ Кабелі MAG A650BNL плоскі та чорного кольору. Плоскі кабелі спрощують керування кабелями та зменшують головний біль! Завдяки плоским кабелям вся система може бути більш організованою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 294 ₴


