КЛЮЧОВА ОСОБЛИВІСТЬ ● Сертифікований за стандартом 80 PLUS Bronze (230V EU) ● ● 120-мм безшумний вентилятор із гідродинамічним підшипником (FDB) ● ● Кабелі з м’яким рельєфним покриттям ● ● Поодинока шина +12 В ● ● Захист OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP ● ● Гарантія 3 роки (коригується залежно від регіону) 80 PLUS БРОНЗОВИЙ СЕРТИФІКАТ Сертифікація 80 Plus Bronze (230V EU) гарантує ККД 88 % за навантаження 50 %, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора. 120-МІЛІМЕТРОВИЙ ГІДРОДИНАМІЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР ІЗ ГІДРОДИНАМІЧНИМ ПІДШИПНИКОМ (FDB) Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим за звичайний втулковий вентилятор і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання і температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму. РЕЛЬЄФНІ КАБЕЛІ З М’ЯКОЮ ТЕКСТУРОЮ Рельєфна конструкція кабелів із м’якою текстурою посилює тертя між кабелем і поверхнею, знижуючи знос і збільшуючи термін служби. Вона також ефективно запобігає сплутуванню і зав’язуванню вузлів, зберігаючи кабелі акуратними й охайними. М’який матеріал забезпечує комфортний дотик, а різноманітність рельєфних візерунків надає виробу естетику. ОДИНАРНА ШИНА +12В Поодинока шина +12 В забезпечує оптимальну вихідну потужність, стабільність і сумісність обладнання. Така конструкція не тільки спрощує прокладання кабелю живлення, а і є найефективнішим вибором для цілей розгону. ЗАХИСТ Щоб гарантувати стабільну роботу всієї вашої комп’ютерної системи за будь-яких обставин, ми передбачили цілу низку захисних функцій, включно з OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки з різних країн, щоб забезпечити стабільне та безпечне функціонування вашої системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 401 ₴



