КЛЮЧОВА ОСОБЛИВІСТЬ ● Естетика крижаного білого кольору ● ● Сертифікат 80 PLUS Silver (230V EU) ● ● Підтримка стандарту Intel ATX 3.0 (сумісний з ATX 3.1) ● ● 120-мм вентилятор із гідродинамічним підшипником (FDB) ● ● Плоский дизайн кабелів ● ● Потужна одинарна шина +12 В ● ● Захист OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP ● ● Гарантія 3 роки (коригується залежно від регіону) 80 PLUS СРІБНИЙ СЕРТИФІКАТ Сертифікація 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% за навантаження 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора. Підтримка стандарту Intel ATX 3.0 (сумісний з ATX 3.1) P550SS ICE може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0 / ATX 3.1, який підтримує до 200 % потужності, досягає 70 % ефективності під час низького навантаження і відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення. 120-МІЛІМЕТРОВИЙ ГІДРОДИНАМІЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР (FDB) Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим за звичайний втулковий вентилятор і забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання і температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму. НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ ПЛОСКОГО КАБЕЛЮ Використання плоских кабелів зводить до мінімуму безлад і одночасно підвищує теплові характеристики корпусу. ОДНА ШИНА +12 В Єдина шина +12 В забезпечує оптимальну вихідну потужність, стабільність і сумісність обладнання. Така конструкція не тільки спрощує прокладання кабелів живлення, а і є найефективнішим вибором для цілей розгону. ЗАХИСТ Щоб гарантувати стабільну роботу всієї вашої комп'ютерної системи за будь-яких обставин, ми передбачили цілу низку захисних функцій, включно з OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки з різних країн, щоб забезпечити стабільне та безпечне функціонування вашої системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 279 ₴




