Блок живлення серії GameMax Modular — якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією.
У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення.
Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Крім цього, дана серія має сертифікацію 80 PLUS, яка дозволяє більш ефективно використовувати потенціал БП з ККД вище 80%.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
GameMax Модуль має напівмодульну конструкцію, що розширює його можливості і дозволяє використовувати оптимальні комбінації підключення.
GameMax GameMax Modular — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 40A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 552 ₴









