Gamemax 600W GX-600 — хороший блок живлення для персонального комп'ютера, який забезпечить стабільну роботу його компонентів. Модель має формфактор ATX та потужність 600 Вт, тому стане чудовим вибором для розробки системи початкового рівня. Пристрій має стриманий дизайн, виконаний у чорному кольорі. Оснащений 120-міліметровим вентилятором, який гарантуватиме охолодження системи та підтримання оптимальної температури. Блок живлення має стандартну ефективність, а його надійну роботу гарантуватимуть наявні комплекси захисту від перенапруги, короткого замикання та перевантаження. Є необхідні роз'єми для під'єднання основних компонентів та накопичувачів. Особливості: ● високоефективний 80+ Gold APFC Certified; ● ● вбудований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний; ● ● кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують нові відеокарти; ● ● 105 ℃ основний конденсатор має тривалий термін служби та плавний вихід; ● ● тихий вентилятор з регульованою температурою роботи; ● ● шість рівнів захисту: OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP; ● ● немодульна система кабелів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 886 ₴









