AZZA PSAZ-550W - висока якість продукції й гарантоване сервісне обслуговування.
Чудова ефективність та енергоощадження
80PLUS BRONZE 230V EU гарантує ефективність 85%, 88%, 85% у разі навантаження 20%, 50% і 100%, що суттєво знижує загальне енергоспоживання системи. Вища ефективність блока живлення означає, що менше витікання струму, а отже, менше тепла, високочастотного шуму і шуму вентилятора. Це потужний, тихий і довговічний блок живлення. Відповідає всім потребам високопродуктивних процесорів Intel 9th Gen і AMD RYZEN.
Блок живлення AZZA PSAZ-550W забезпечує безперебійне подавання живлення ПК за одночасного зниження зайвого енергоспоживання завдяки використанню високопродуктивних довговічних і надійних деталей.
Активна система PFC з максимальним коефіцієнтом потужності 99.5%, що забезпечує стабільну напругу та високу енергоефективність. Висока ефективність забезпечує безпечну, стабільну роботу системи з низьким рівнем шуму компонентів, меншою кількістю тепла від деталей і мінімальними коливаннями електроживлення.
Блок живлення підтримує широкий спектр компонентів ПК, зводячи до мінімуму коливання вихідної напруги, забезпечуючи 12 В постійного струму для забезпечення стабільної роботи системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 41A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.4 А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12 V |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 1 980 ₴

