AM4, 16 ядер, 32 потоки, 3.3 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 105 Вт, 7nm, L1: 1MB, L2: 8MB, L3: 64MB, немає, Zen 3, BOX без кулера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 90 °C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 1MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 64MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 835 ₴


