960 GB, TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 460 Mb/s, 100 х 69.85 x 7 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 г |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 201 ₴



