Блок живлення 450W GAMEMAX (GP-450) - універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Використання високоякісних компонентів дозволило досягти високих показників надійності і значних характеристик блоку живлення у всьому діапазоні допустимих навантажень.
Основні характеристики:
- Потужність 450 Вт
- Модульне підключення кабелів Немає
- Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
- Тип роз'єму підключення до материнської плати ATX 24pin
- Охолодження Вентилятор 140 мм
- Тип роз'єму підключення живлення процесора 1x4+4pin
- Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1x6+2pin
- Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA 2 / 0 / 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 28A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 1 789 ₴






