Особливості:
- Компактний дизайн для ноутбуків з діагоналлю екрана до 15,6"
- Матеріал з піни з ефектом пам'яті товщиною 6 мм амортизує удари
- Плюшева підкладка захищає ноутбук від подряпин
- Асиметрична застібка-блискавка дозволяє швидко виймати ноутбук і класти назад
- Завдяки компактному дизайну пристрій у цьому чохлі можна носити окремо або зручно розмістити у вашій улюбленій сумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.325 кг |
| Висота основного відділення | 265 мм |
| Гарантія | 12 |
| Призначення | класичні |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 768 ₴




