
Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S12FTXF2-NG (CH-S12FTXF2-NG)
26 234 ₴
- В наявності
- Код: 00-00126192
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CH-S12FTXF2-NG - це потужний і ефективний кондиціонер, який забезпечує комфортний клімат в вашому приміщенні. Він пропонує функції охолодження, обігріву, вентиляції та осушення повітря, що забезпечує всебічний контроль над кліматом у приміщенні. Завдяки його потужності і продуктивності, він здатний ефективно охолоджувати або обігрівати приміщення швидко і ефективно. Кондиціонер має сучасний дизайн, що впишеться в будь-який інтер'єр. Він оснащений зручним пультом дистанційного керування, що дозволяє вам зручно налаштовувати його параметри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до від'ємної температури | -15 C |
| Габарити внутрішнього блоку | 773 х 250 х 185 мм |
| Габарити зовнішнього блоку | 732х555х330 мм |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | CH SMART-ION Filter;Wi-Fi;Автоматичний перезапуск;Технологія «I-Action» |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Маркування | 12 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 12000 БТЕ/г |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Потужність в режимі обігріву | 3.4 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 3.2 кВт |
| Режими роботи | режим сну, вентиляція, автоматичний, охолодження, осушення повітря, обігрів |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Споживана потужність при обігріві | 0.94 кВт |
| Також шукають | для квартири |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | WI-FI;пульт |
| Функціональні особливості | Інтелектуальне розморожування, система самодіагностики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 234 ₴

