Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, 2066, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 1700, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 90 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 26 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - FRGB, 2 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zezzio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 128 |
| Вага | 227 г |
| Гарантія | 13 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48 CFM |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Рівень шуму | 26 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;2011;2066;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1;FM2;FM2+ |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴






