ASUS Expertbook B1 — ноутбук для активних спеціалістів, оснащений широким запасом можливостей, має неймовірно стильний вигляд, а також витривалу батарею. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею.
Насолоджуйтесь зображенням з 15,6‑дюймовим NanoEdge-дисплеєм із тонкими рамками формату 16:9. Матова панель мінімізує відблиски навіть в умовах яскравого освітлення, що дозволяє вирішувати будь-які робочі чи навчальні питання. Ергономічність дисплея сертифікована стандартом TÜV Rheinland.
Цей бізнес-ноутбук також оснащений оперативною пам’яттю DDR5 і містким накопичувачем для роботи з великими масивами даних і швидкого доступу до необхідного контенту. Достатній рівень потужності забезпечує процесор Intel Core i5-13500H, який дозволить працювати в режимі багатозадачності та з легкістю виконувати навіть складні завдання, як-от обчислення, креативні завдання, обробка даних тощо. Безперебійне підключення до мережі забезпечує модуль Wi-Fi 6E та повний набір інтерфейсів.
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом із двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос чітко звучатиме під час конференцій.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, має цифрову панель для вводу числових даних, що оцінять користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом. У режимі роботи на ходу пристрій витримає часті перевезення, адже його корпус має додаткові підсилюючи елементи конструкції для більшої міцності.
ExpertBook B1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13500H (2.6 - 4.7 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 233 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 36 798 ₴










