Килимок для мишки SteelSeries QcK Heavy (63008)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450х400х6мм |
| Товщина | більше 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴

