512 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 2000 Mb/s, Швидкість запису - 1100 MB/s, 30 х 20 х 2.23 мм, 4 г, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 200 |
| Вага | 4 г |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Зелений |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Швидкість записування | 1100 MB/s |
| Швидкість зчитування | 2000 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 991 ₴








