Deepcool CK-AM209 V2 – це функціональний та надійний кулер, який забезпечить довготривале охолодження корпусу. Виріб має компактні розміри у 80-міліметрів, що дозволяє встановити його на відповідне місце у корпусі. Швидкість обертання змінюється до 1600 об/хв.
Особливості:
- гідродинамічний підшипник;
- підключення за допомогою 3 pin;
- вбудований регулятор обертів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 224 г |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | AMD |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.2 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 32.4 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | AM4;FM2;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 102.5 х 80 х 55.5 мм |
| Розміри вентиляторів | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.1 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴





