Вентилятор CPU ATcool Universal 775/1150/1151/1155/1156/FM1/FM2/AM4/AM2/AM2+/AM3 (11340)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 775/1150/1151/1155/1156/FM1/FM2/AM4/AM2/AM2+/AM3 |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 94.5 х 94.5 х 56 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴

