Клієнтський пристрій діапазону 2,4 ГГц, двухпунктовие зв'язку дальністю 500 м для експлуатації поза приміщеннями Tenda О1 - розроблено для додатків провайдерів інтернету бездротового зв'язку і мережевих рішень бездротового зв'язку великої дальності для відеоспостереження і передачі даних; оснащено спрямованої антеною з коефіцієнтом посилення 8 дБи для забезпечення упіймання і утримування стабільного сигналу бездротової мережі. Підтримуючи технологію автоматичного створення мостових з'єднань, два клієнтських пристрої можуть зв'язатися один з одним, роблячи розгортання більш простим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 68 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарти мереж | n (до 300 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴





