Дайте волю уяві завдяки твердотільному накопичувачу WD Blue SN580 NVMe з технологією PCIe Gen 4.0 для творців контенту і професіоналів. Підвищення продуктивності та безмежні можливості для творчості завдяки твердотілим накопичувачам PCIe Gen 4.0 зі швидкістю читання до 4150 МБ/с. Ємність до 2 ТБ у тонкому форм-факторі M.2 2280 дає змогу зберігати на одному диску додатки, дані та файли мультимедіа, як-от фотографії, відео 4K і музика. Завдяки накопичувачу з низьким енергоспоживанням, який дає змогу максимально подовжити час роботи акумулятора ноутбука, вам не доведеться переривати творчий процес, коли ви захоплені або в дорозі.
Полегшують роботу з великими файлами
Запускайте додатки, завантажуйте, редагуйте та публікуйте контент зі швидкістю до 4150 МБ/с завдяки технології PCIe Gen 4.0 і швидкому копіюванню файлів за допомогою технології nCache 4.0.
Для творців контенту та професіоналів
Твердотільні накопичувачі WD Blue SN580 NVMe дають змогу прискорити творчі робочі процеси, забезпечуючи високу швидкість відгуку застосунків під час виконання кількох проєктів. Низьке енергоспоживання подовжує час роботи від батареї, щоб вам не довелося переривати творчий процес, коли ви захоплені.
Максимальна швидкодія, мінімальна затримка
Високопродуктивна технологія PCIe Gen 4.0 забезпечує швидкість передавання даних до 4150 МБ/с для швидкого завантаження великих цифрових ресурсів або під час публікації ваших проєктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 900 |
| Вага | 5.5 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Синій |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Серія | SN580 |
| Швидкість зчитування | 4150 MB/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 091 ₴




