З всесвіту MSI виходять накопичувачі з блискавичною швидкістю і неймовірною продуктивністю. Підніміть свою систему на новий рівень за допомогою Spatium.
Потреба в швидкості!Оптимізований для інтерфейсу SATA III, твердотільний накопичувач Spatium S270 досягає швидкості читання/запису до 500/450 МБ/с, забезпечуючи швидку передачу даних і скорочення часу завантаження ігор.
Малий розмір, більше пам'ятіНовітня технологія флеш-пам'яті 3D NAND забезпечує щільне зберігання даних у компактному корпусі та дозволяє збільшити ємність накопичувача Spatium до 960 ГБ.
Не відривайтеся від ігорВбудовані функції захисту даних і виправлення помилок підвищують надійність і довговічність флеш-пам'яті NAND.
Подбайте про свої даніМігруйте свої дані, відстежуйте стан накопичувача і показники продуктивності в режимі реального часу за допомогою MSI Center. Запобігайте втраті даних за допомогою програмного рішення Actiphy, яке включає в себе функції резервного копіювання та відновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 40 |
| Габарити | 100.2 х 69.85 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Серія | Spatium S270 |
| Швидкість записування | 360 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 531 ₴





