23.8, 1920 x 1080 (Full HD), Intel Core i3, 12100T, 4 ядра, 8 потоків, Частота, ГГц — 2.2, Частота Boost, ГГц — 4.1, GPU — убудована, UHD Graphics 730, RAM — 8 ГБ, SSD — 256 GB, Wi-Fi 6, Blueto 5.3 х combo port, 1 Disport, 1 x USB Type-C, 1 х HDMI, 3 x USB 3.2 Gen2, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 120 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 12100T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 7.77 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 379.4 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 225 |
| Додатково | Kensington lock slot;регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | немає |
| Колір | чорно-сріблястий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель корпусу | HP All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 120 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота у Boost, ГГц | 4.1 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Ширина, мм | 539.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 574 ₴







