12 В, 9 Ач, Клемы - F2, 100х50х150 мм, 2.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А·год |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 100х50х150 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴



