Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Столик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 |
| Додатково | регулювання висоти і кута нахилу |
| Максимальна висота | 560 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір в складеному вигляді | 560 x 300 х 50 мм |
| Розмір столешні | 456 x 285 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 15-19" |
| Тип охолодження | пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴


