960 GB, 3D TLC NAND, U.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5500 Mb/s, Швидкість запису - 1600 Mb/s, 100 х 70 х 15 мм, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1700 |
| Габарити | 100 х 70 х 15 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Колір | Сірий |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Швидкість записування | 1600 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 15 мм |
| Форм-фактор | U.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 529 ₴



