Система повітряного охолодження процесора з підтримкою ШІМ та ARGB підсвічуванням на верхній та бічній панелях корпусу. В основі конструкції – технологія Heat Core Touch Technology (HCTT) із застосуванням 4 надефективних теплових трубок. Чорне фарбування ребер радіатора допомагає краще поглинати тепло та підвищує загальну ефективність охолодження. Верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора та покращити ефективність охолодження.
Постачається з 12-см RGB вентилятором із напівпрозорими лопатями, якими можна керувати за допомогою RGB адресованої материнської плати або кнопки керування LED.
RGB-підсвічування на верхній та бічній панелях системи охолодження надає стильного та унікального вигляду всій системі. Оснащений 12 см вентилятором з адресованим RGB-підсвічуванням Для керування підсвічуванням можна використовувати один із вбудованих режимів або підключити систему охолодження до сумісного з Addressable RGB хабу або материнської плати
Технологія Heat Core Touch Technology (HCTT) з 4 надефективними тепловими трубками
Верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора Удосконалена конструкція ребер для оптимального охолодження
Чорне покриття ребер покращує ефективність розсіювання тепла
Розмір відведення теплової потужності (TDP): до 145 Ватт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 160 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 7.2 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 52.5 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір (загальний) | 160 х 126.5 х 76 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 26 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;2066;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2;775;1156;2011 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.6 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 339 ₴








