Вентилятор GameMax GMX-12-RBB забезпечує найкращу продуктивність за низького рівня шуму, має приголомшливий зовнішній вигляд. Підшипник Hydraulic Bearing надасть тривалий термін служби та забезпечить високу продуктивність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 36.79 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴










