Cougar Duoface RGB — це поєднання елегантності та ефективності охолодження. З двома передніми панелями: одна для сліпучих ефектів RGB; інша для чудового повітряного потоку й оптимізованої ефективності охолодження. Крім того, він також має два 140-мм ARGB-вентилятори, 120-мм ARGB-вентилятор і підсвічений логотип. Корпус завширшки 230 мм, у якому достатньо місця для процесорного кулера, укладання кабелів, материнської плати E-ATX і високоякісних графічних карт заввишки до 330 мм. Це нововведення у всіх аспектах порівняно з минулими ігровими корпусами.
Виберіть свій стиль
Duoface RGB пропонує дві унікальні передні панелі. Панель із загартованого скла здатна продемонструвати чудовий світловий пейзаж, а вентиляційна панель має великі повітрозабірники. Він не тільки забезпечує неперевершену ефективність охолодження, а й дарує фантастичне підсвічування.
Естетика та функціональність
Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр - це дуже корисна функція, яка поєднується з естетикою. Стильний дизайн по краях пропонує вам унікальність, з якою ніхто не може зрівнятися. Ви можете легко зняти пиловий фільтр, не знімаючи передню панель.
Неймовірне RGB-підсвічування
Duoface RGB має два великі 140-мм вентилятори ARGB, 120-мм вентилятор ARGB і підсвічений логотип. Ви можете керувати дивовижними ефектами підсвічування за допомогою спеціальної кнопки RGB. Вбудований світлодіодний контролер сумісний із 5-вольтовим роз'ємом материнської плати ARGB для синхронізації освітлення в масштабі всієї системи.
Неперевершена ефективність охолодження
Вентиляційна панель викувана з високоякісного металу і перфорована отворами діаметром 5 мм. Забезпечує великий приплив свіжого повітря, який забезпечує неперевершену ефективність охолодження.
Достатньо місця для високоякісних компонентів
Широкий корпус Duoface RGB завширшки 230 мм дає змогу значно збільшити внутрішній простір, підвищити ефективність охолодження і прокласти кабелі. У нього напевно помістяться материнська плата E-ATX, графічна карта 330 мм, два 3.5-дюймових жорстких диски і два 2.5-дюймових твердотільних накопичувача, що дає змогу створювати найкрутіші збірки системи.
Висока продуктивність охолодження
Внутрішній простір Duoface RGB підтримує до п'яти вентиляторів, 280-мм радіатор водяного охолодження і процесорний кулер заввишки 190 мм. Цей величезний потенціал охолодження запобігає перегріванню критично важливих компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6.9 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 190 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX;SSI CEB |
| Розмір, мм | 230 x 491 x 386 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar Duoface |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 626 ₴










