Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2600mAh |
| Вага | 230 г |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4 cell |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 270 x 35 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

