Кондиціонер ARDESTO ARD-E09-R32 – надійне кліматичне обладнання, з яким буде забезпечений комфорт як у спекотний, так і в прохолодний день. Компактний розмір та якісні матеріали виготовлення забезпечують безвідмовну та довготривалу роботу пристрою. Ефективний теплообмін, знижений рівень шуму, розумний потік повітря, підкріплені приємною ціною, роблять кондиціонер вдалим вибором.
- Рівень шуму від 27 до 39 дБ
- Холодоагент R32
- Пульт ДК
- Чотири режими (осушення, вентилятор, охолодження, обігрів)
- Функції Sleep, Eco, Turbo
- Таймер
- Температурний діапазон від -7 до +43 °С
- Продуктивність охолодження 8500 BTU/год
- Продуктивність обігріву 9000 BTU/год
- Рекомендована площа 25 м ²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до від'ємної температури | -7 C |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23 кг |
| Габарити внутрішнього блоку | 69.8 х 25.5 х 19 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 71.2 x 45.9 x 27.6 см |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | блокування пульта;самодіагностика;управління потоком повітря |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна споживана потужність | 2.3 кВт |
| Маркування | 9 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 9000 БТЕ/г |
| Площа приміщення | 30 м2 |
| Потужність в режимі обігріву кВт | 2.5 кВт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 35 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Також шукають | для квартири;економні;зима-літо |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 291 ₴



