Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 90 мм, тип підшипника - HDB (гідродинамічний), 2100RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, рівень шуму - 31.3 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 90 х 90 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31.3 дБ |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴

