Корпус GAMEMAX Moonlight FRGB Mid-Tower Gaming - це остання модель, випущена в 2020 році він поставляється з акриловою пластиковою прозорою передньою панеллю та з акриловим бічним вікном, що робить його більш привабливим.
Загалом чотири яскраві кольорові вентилятори FRGB встановлені на передній і задній панелі. Вентиляторах надають корпусу унікальний стиль, одночасно підтримуючи систему прохолодною. Також спереду може підтримувати радіатор 240 мм.
Порти вводу-виводу зручно розташовані у верхній частині корпусу, що полегшує користувачеві доступ.
Беручи до уваги безпеку, краї MoonLight прокочуються, щоб переконатися, що під час побудови системи немає пошкоджень.
MoonLight FRGB підтримує такі типи материнських плат: ATX, Micro ATX та Mini-ITX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.7 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 380 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | акрил;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 202 ₴









