Darkside 2 Pro Fabric чудово поєднує сучасний дизайн та безкомпромісний комфорт. Це крісло стане незамінним супутником як у роботі, так і під час відпочинку, забезпечуючи виняткову зручність та довговічність. Сучасний та стриманий вигляд Darkside 2 Pro ідеально підходить для будь-яких інтер'єрів – від домашнього робочого місця до стильного офісу. Сучасний та стриманий вигляд Darkside 2 Pro ідеально підходить для будь-яких інтер'єрів – від домашнього робочого місця до стильного офісу.
- Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довговічність та стабільність усієї конструкції.
- Підголовна подушка з магнітним кріпленням.
- Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам'яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови.
- Посилена база.
- П'ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу і має унікальний дизайн для ще більшої стійкості.
- М'які колеса діаметром 75 мм дбайливо ставляться до підлоги і забезпечують плавне переміщення крісла.
- Магнітні бічні накладки.
- Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 28 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Тип механізму | газ-ліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 042 ₴






